Karımı Yanımda Siktiler

Selam arkadaşlar. Karımla fazla keyifli seksmelerimiz olmuştur. Karımla döşekte birçok fantaziyi yaşar, delica sikiş yaparız. Anal sikiş hariç. Bir kere denedik canı yandı. Karım da fazla arzuluyor fakat ‘Göt kkatiyenrım gevşer, lavaboimi tutamam’ diye korkuyordu hep. Şu anlatacağım olay tam 20 yıl evvel yaşandı. Karım bir bankada yönetici olarak çalışmaktaydı, ortada yanına uğrardım. Bir keresinde gitmiş olduğumde alt katta WC’ye gitmiştim. Labirent misali bir yer. Özel kasaların bulunduğu koridordan geçiliyor, mutfak falan var, en sonda da duş ve WC’ler var. Alt katı ilk defa izlemiştim.
Yine birgün bankaya kadınmın yanına uğrvajinasıştım, mekanında yoktu. Müşteri koltuğuna oturdum, beklerken mesai arkadaşlarından biri geldi, “Birazdan gelir, özel kasalara indi.” dedi. Özel kasa sahiplerine bir görevlinin reama yaptığıni biliyordum. Biraz bekledim kadınm gelmedi. “Ben bir WC’ye gideyim…” dedim ve aşağı indim. Kasaların orda kimse yoktu. Karım heralde WC’de diye düşündüm. Labirentten geçip WC tarafına giderken ne göreyim, mutfakta sandalyede kadınm birinin kucağında pompalanıyordu! Dikkatli kapının aralığına sessiz sedasız yaklaştım, kadınm kucakta ağzı ve elleri arkadan 2 kravatla bağlanmış, ikinci erkekde karşıda onları izliyordu. Karımın gömlek butonları açılmış, yarım südyeni boğazında. Karımın külot giymediğini esasen biliyordum, teşhirciliği hoşlandığı için. Çok da alımlıliğine güvenen biridir. Mini eteği de belinde, erkek kadınmı kucakta zıplatıyordu. Karım inlemeli sesler çıhükümak yarağıliyor, saçlarını sağa sola savuruyordu, “Hayır!” der misaliydi. Fantazilerimizde Tecavüz de vardı, içeri girmedim…
Karım erkeğin kucağında hoplarken aniden yığılıp kaldı, o an boşaldığını anlismim. Ama erkek köklemeye sürdürüyordu. Herif güzelce aceleylendı, hiddetli hiddetli köklemeye başladı ve kadınmın içine patladı. Bilahare kadınm kucağında iken ayağa dikeldi, kadınmı mutfaktaki masaya yatırdı. Diğer erkek çabucak kadınmın vajinasını göt deliğini emmeye başladı. Karımın beli ininip inip kalkıyordu. Karım keyif almaya başlayınca parmaklarını çözdüler, ağzını da. Herif kadınmın ayaklarını ayak bileklerinden tutup havaya kaldırdı ve güzelce açtı, tek atılımde büyük penisini kadınmın vajinasına gömdü ve köklemeye başladı. Biryandan da, “Oruspu her geldiğimde vajinasına kadar gösterip vermezdin, 1 yıldır hergün sana 31 çektim, al sana penis!” diyerek hiddetli hiddetli köklüyordu kadınmın vajinasına. Karım da kendisinden geçmiş, bankada kaldığını bile unutmuş, karşılık veriyordu, “Sik canım, sik beni, dağıt vajinasımı!” diye fısıldıyordu. Diğer erkeğin da penisi kalkınca kadınmın boğazına vermeye başladı. Karım iştahla onun da aletini somuruyordu. Karımı pompalayan erkek içine patladı ve azıcık bekledikten ardından yarağını çıkardı…
Çabucak yer değiştiler. Diğeri kadınmın vajinasını seyredip, vajinasından gelen sıvıları alıp kadınmın poposuna sürüyordu. Karım başına gelecekleri anlayınca, “Ordan olmaz!” demişti. Ama erkek parmağını fazlatan kadınmın poposuna sokmuş, ileri geri ediyordu. 1 parmak, 2 oldu, derken 3 oldu. Aşkli kadıncığım masada sırt üstü yatarken, tek atılımde ters döndü ve domaldı, “Yeter artık, sikecesen sik kalçamı!” sölüyordu. Herif da masaya çıkıp, domalan kadınmın poposuna aletini yavaş yavaş sikmeye başladı. Diğeri de bir parmklarıyla kadınmın ağzını kapatıp, bir parmklarıyla de ensesinden sıkıca başını tutuyordu. Herif kadınmın poposuna kökleyince, kadınmın gözlerinden yaş geldi. Herif bir zaman bekleyip, yavaş yavaş git gel yapmaya başladı. Karım da diğerinin penisini boğazına almıştı. 10-15 dakika ardından erkek kadınmın poposuna boşaldı ve çekildi. “Her geldiğimde senin vajinasını göt deliğini dağıtacam, gösteripte vermeyen oruspu! Daha seni büyüknın önünde de sikeceğiz, birde kendi döşeğinde! Tadını alman yeter, bundan ardından kendi ayağınla geleceksin ve siktireceksin!” misali laflar yapıyor, bir taraftan da giyiniyorlardı.
Ben ne yapacağımı şaşırmıştım, çabucak sessiz sedasız ordan uzaklaştım ve saklandım. Heriflar çıkıp gittiler. Karım da WC’ye gitti, üstünü kafasını revizyonye. Ben de fırsat bilip yukarıya çıktım. Karımın müşteri koltuğuna oturdum, durmaya gittim. Karım geldi, “Hoş geldin aşkım.” dedi, fakat konuşacak hali dahi yoktu. Çabucak çantasını açıp rujunu sürdü, “Lavobaya gitmiştim de…” dedi. Karım yönetici olmasından erken çıkmak için müdürden izin aldı. Beraber çıktık eve gittik.
Kapıdan girer girmez kadınm, “Çok halsizum…” diye banyoya girdi, saatlerce çıkmadı. Heriflar kadınmı sike sike perişan etmçalışmalardi, ben de izlemiştim ama tek kelime konuşvajinasıyordum, tutulmuştum. O gece kadınmla sevişirken Tecavüz Fantazisi kurup sekstik. Karım ilk defa o akşam, “Bağla beni, anal zorla sik beni!” demişti. Öyle de yaptım. Nihayet kadınmın alımlı göt deliğinin lezzetine ben de bakmıştım. Karımın göt deliğini seks yaparken, biryandan da erkeklerin ifade ettiklerini düşünerek daha bir iştahla çakıyordum. Sikişmemiz bittikten ardından kadınm çabucak uyudu. Ama benim gözüme uyku girmedi, erkeklerin birdahaki sefere kadınmı benim yanımda sikecekleri fantazisi, beni acaip heyecanlandırdı, gece boyu uyutmadı…
Yaşadığım bu olaydan tam 2 hafta ardından kadınm ‘Akşam müşteri yemeğine dışarı çıkacağımızı’ söylemişti. Doğal olarak ben alışıktım sıklıkla dışarda gece yemeklerine. O gece da kadınmı bankadan almaya başladım. Ben otomobildan inmedim, tam mesai bitimine hazırlamıştım. Karım çıktı ve otomobile bindi. Bir iki dakika otomobilda konuştuk ‘Nereye gideceğiz’ diye. Kale’de (ünlü) bir Konakta yer ayırtmış. Oraya vardık, yukarıya çıktık. Görevli bizi karşıladı, kadınmın rezerve yaptığı masvajinasıza oturduk. Siparçalışmalar için konuklerimizin kaldığını, azıcık bekleyeceğimizi ifade ettik. Şu ortada kadınm Şarap hastası, kendine özel Şarap, ben de Rakı sipariş ettim.
Hafif bir meze ile içkilerimiz geldi, tam servis yapılırken konuklerde geldi. Karım konukleri benimle tanıştırdı, “Bankanın iyi müşterilerinden falan filan bey.” diye. İki kişilerdi fakat eşleri yoktu, oysa ben eşleriyle gelirler düşünmüştüm. Gelen erkekler Bankada kadınmı pompalayan erkeklerdı, çabucak tanıdım, fazla bozulmuştum. Karımda bozulduğumun farkındaydı ve tedirgin olmuştu. Gelenlerin duyvajinasıyacağı bir pozisyonda, “Hayatım naıyım, görev icabı, müşterilerle diyaloğumuz iyi olsa gerek, müdür kent dışında ben ilgilenmek zorunda kaldım.” dedi. “Sorun değil…” desemde benim için problem olmuştu. Tanışma faslından ardından, yemek, içki, muhabbet derken ortam yumuşvajinasıştı. Senli benli konuşmalar, derken samimi olmuştuk. Yemekten ardından bir fasıl restoranta gittik. Biz onların konukiydik artık, olaylar bizim kotrolümüzden çıkmış, onların elindeydi. Altlarında lüx araçlar, 3 araç peş peşe, “Şuranın tadı yok, şuraya gidelim…” misali, 3 yer değiştirdik. Gün doğumuna karşı son çıktığımız yerden ayrılırken kafalarımız iyi olmuştu. Biri ‘Araba kullanıp kullanmamda problem olup olmadığını’ sordu. Ben de, “Sorun yok.” deyince, bizi kahve içmeye Gölbaşındaki dairesine davet etti. “OK!” deyip peşlerine düştük gittik. Haftasonu olmasından huzurtık.
Harika bir Villanın bahçesine araçları park edip içeri girdik. Villanın patronu çabucak şömikimi yaktı. Biz Kahve beklerken, kadınma Şarap, bizede Viski servisi yaptı. Bir iki kadeh derken, şöminenin önünde mayışmaya başladık. Zaten kafalarımız iyi. Kadeh kaldırırken yer minderlerinin üzerinde kapaklanıyorlar, kadınmın üstüne yıkılıyorlar. Karım yine mini etekli, ortada bır beyaz Tanga kilotu görünüyor, hatta kıyısından taşan kısa am kılları bile görüküyor. Ben çaprazdan gördüm kaç kez, erkekler tam karşısında, onlar ne şekilde gördüler Tanrı bilir. Heriflar bana devamlı ‘Çok şanslı olduğumu, böyle bir kocasımin olmasıyla övünçr duymam gerektiği’ misali iltifatlarda bulunuyorlardı. Heriflardan biri kadeh kaldırdı kadınma ve üstüne kapaklandı, bir zaman öyle kaldılar, hepimiz güldük, fakat kadınmın vajinası popoyu meydana çıkmıştı. O kafayla dikkatlice baktığımda, erkeğin diğer eli kadınmın kilotunun içinde kadınmın vajinasını okşuyordu. Derken aniden kadınmın dudaklarına yapıştı, göndermiyordu. Diğeri ise kadınmın kilotunu syırıp aldı, koklayıp kenara attı, bir yandanda yarağını sıvazlayıp duruyor bana bakıyordu. Ben yine şoktaydım, fakat onlar değildi. Karım esasen uçuk, ne ettiğinı bilmiyor, hazdan çığlık atıyordu…
Benim kafa 1500 olmuş, yaşananları çaresizce izlemekten diğer yapacak birşeyim yoktu. Heriflar Şöminenin önünde, yer minderleri üzerinde, gece boyu vajinasından kıçından bir çok kez siktiler kadınmı. “Tatlı oruspum, büyüknın önünde seni sikecem demiştim sana!” diyerek hiddetli hiddetli vura vura siktiler kadınmı. Şu olaydan ardındanki haftalarda, 5-6 kez daha kadınmla bu Villaya gittik, ve kadınmı gözlerimin önünde siktiler. Birinde Şuse adında Transsikişüel birini koymuşlar, kadınmı ona siktirdiler. Şuseyi de ben siktim, kadınm izledi.

Bir Cevap Yazın