Anneme Hediyemiz Harikaydı

Annem 42 yaşında ama taş misali hatundur ve annemi ben küçükken malikanede beyaz iç çamaşırlarıyla gezerken bakıp akşamları babamla yiyişme seslerini duyduğumdan beri annemi çıplak bakıp cinsel organının bir yabancı tarafından yarağıldiğini görmek misali bir istekm var.içkisine hap atıp arkadaşlarıma siktirmeyi bile düşündüm.O hafta annemin doğum günü vardı ve babam odama girip bana “anneni ne şekilde buluyorsun evlat?” dedi bende çekinerek “alımlı” dedim ve o da azıcık azmış olcakki “fazlai anneni birinin altında pompalanırken görmek istermiydin deyince şok oldum ve ya istemezse deyince fark etmez biz esasen ona doğum günü hediyesi olarak bir jigolo vercez, artık zorlada olsa sekscek tüm akşam. Neyse bitiminde bitane bulduk (Erkan) erkek 1,85 boyunda kaslı ve delikanlı esmer biriydi. Olayı ona anlattık ve bu olayın annem istemeyeceğine göre zorla olması gerektiğini ifade ettik kabul etti. Annemin resmini gösterdiğimde esasen sen istesen de istemesende bu kızı yaparım dedi. Ertesi gün annem iş yerininden eve döndüğünde Erkan,ben ve babam onu gizli bir mekanda bakliyorduk. Annem yatak ofisine girip soyunmaya başladı erkan bana bak benim için hazırlanıyor dedi ve mekanından çıkarak odaya daldı ve tepesinde sadece donu vardı.Annemin tepesinde de sadece don kalmıştı, annem erkeği fark edince bastı çığlığı erkan annemin ince bileklerinden tutup döşeğe attı ve iki parmağıyla tuttuğu kilodu annemden kopardı bu ortada babamla benim ağzımızın suyu akıyor iki tarafta kabarmış yarağımizi sıvazlıyorduk.

Erkanda o ortada annemin kılsız vajinasına dil darbeleri atıyor annemi hazdan bağırtıyordu ardından 69 hareketina girip kendi donundan sıyırdığı 20 cmlik kalkık yarağını annemin boğazına soktu (gırtlağına kadar) bir süre sonra annemi üzerine alıp yarağına oturttu ve başladı hoplatmaya.

Annemde sik delisi misali çığlık atıyordu.Bilahare babam dayanamadı ve birlikte saklandığımız mekandan çıktık ineyizin de yarağı açıkta kalkık duruyordu benim elimde kamera vardı babam ulan bu kadınyı her gün başarıyorum fakat şu vajinası fark edince gene canım çekiyor, ananın bal kutusuna bak olum ne şekilde büyük siki içine alıyor,sende çek bunu kameraya tamam baba dedim ve babamda erkana yardıma gitti ve doğum günün kutlu olsun kadıncım umarım beğenmişsindir deyip yarağını annemin boğazına soktu böylelikle annemi toplu çakıyorlardı erkan anvajinanın poposuna kayarken babamda boğazına veriyordu bende videoya alıyordum o akşam bitiminde annem babam ve hediyesi erkan tarafından bir çok kez değişik biçimlerde yarağıldi bende 31 yaparak göğüslerine attırma şansı denk getirmiştum.

Bir Cevap Yazın